czwartek, Kwiecień 25, 2019

Obudowa do Samsung Galaxy A7 2018

0
obudowa do Samsung Galaxy A7 2018

Wszyscy doskonale znamy smartfony marki Samsung, są to urządzenia wykonane z dbałością o każdy szczegół i mimo dużej ilości modeli każdy kolejny zaskakuje nas innowacyjnymi rozwiązaniami. Samsung Galaxy A7 2018 nie jest wyjątkiem. Smartfon posiada doskonała specyfikacje techniczną, która plasuje go w czołówce telefonów ze średniej półki cenowej.

Wyświetlacz został wykonany w technologii Super AMOLED, dzięki temu uzyskujemy bardzo dobre kąty widzenia, nasycone kolory i wysoką maksymalną jasność obrazu. Ekran zajmuje ok. 75% powierzchni przedniej obudowy a otoczony wąskimi ramkami niestety narażony jest na uszkodzenia, zarysowania i pęknięcia. Jeśli chcemy by wyświetlacz pozostał nieskazitelny warto zamontować na nim szkło hartowane . W ofercie sklepów internetowych znajduje się kilka rodzajów szkieł, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Do zabezpieczenia płaskiej dotykowej części ekranu proponujemy szkło 2D, które nie jest profilowane i nie pokrywa zaokrąglonych brzegów jednak skutecznie chroni najwrażliwsza część wyświetlacza. Klienci, którzy oczekują, by szkło pokrywało całą powierzchnię i nie zostawiało marginesów powinni zakupić szkło 3D. Szybka taka posiada elastyczne ramki pokryte klejem, które idealnie dopasowują się do krzywizny wyświetlacza. Podobnym rozwiązaniem są szkła 5D, posiadają one klej na całej powierzchni.

Front i tył obudowy przykrywa szkło, zaś ramka została wykonana została z tworzywa sztucznego. Takie wykończenia wyglądają pięknie jednak są bardzo delikatne z łatwością mogą pojawić się na takiej obudowie rysy i pęknięcia.
Co zrobić, by ochronić telefon przed uszkodzeniem? Najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczenie go etui ochronnym. Do wyboru mamy pokrowce zamykane na klapkę, wyposażone w solidny magnes, który nie pozwala na przypadkowe otwarcie. Smartfon montowany jest w silikonowych szynach, dzięki nim telefon pozostaje na swoim miejscu. Wewnątrz znajduje się poręczna kieszonka, w której możemy przechowywać dokumenty. Takie pokrowce są niezwykle eleganckie i wytrzymałe. Doskonale chronią cały telefon wyświetlacz oraz tylna obudowę.

Jeśli jednak często spoglądamy na wyświetlacz sprawdzamy powiadomienia ciągłe otwieranie klapki może być irytujące. W takim wypadku warto zakupić etui na tył Samsung A7 Wykonane z elastycznego tworzywa doskonale dopasowuje się do kształtów telefonu. W pokrowcach tego typu często brzegi są przedłużane i wychodzą ponad tafle wyświetlacza, gwarantuje to dodatkowa ochronę przed zarysowaniem i amortyzację wstrząsów spowodowanych upadkiem z wysokości.

Pokrowce dedykowane do Samsung Galaxy A7 2018 są idealnie dopasowane, posiadają precyzyjne wycięcia na gniazdo ładowania, obiektyw aparatu oraz wytłoczenia na klawisze funkcyjne.

W ofercie znajduje się również szeroki wybór pokrowców uniwersalnych typowo sportowych – są to opaski na ramię oraz saszetki na pas. Etui takie skutecznie chroni smartfon przed uszkodzeniem podczas treningów w siłowni lub na świeżym powietrzu, doskonale sprawdzają się tez podczas pieszych wędrówek i rekreacji plenerowej.

Odzież Pit Bull – Ubrania dla pasjonatów

0
Odzież Pit Bull - Ubrania dla pasjonatów

Niejednokrotnie poszukujemy ubrań, które jednocześnie spełnią kilka naszych oczekiwań. Powinny być wygodne, ciekawie wyglądać, przystępnie kosztować i do tego być wykonane z naprawdę porządnych materiałów. Dobrym pomysłem jest odzież marki Pit Bull, która powinna odpowiadać gustom nawet najbardziej wymagających klientów.

Odzież PitBull – Wygoda

Któż chciałby codziennie zakładać na siebie ubrania, w których czuje się niekomfortowo? Chyba każdy z nas ceni sobie wygodę. Dlatego warto się zastanowić, kupując rzeczy, w których będziemy chodzić nawet sporadyczne. Nic nie potrafi tak rozzłościć człowieka jak ubranie, które jest źle wykonane i przypomina o sobie przy każdym ruchu. Z tego powodu ubrania marki Pit Bull są warte uwagi. Posłużą Ci zarówno podczas codziennych, rutynowych czynności jak i survivalowych wędrówek i sportowych przygód.

Odzież Pit Bull dla sportowców

Nie bez powodu sportowcy zwracają uwagę na jakość ubrań, które noszą podczas treningów. Ma ona odpowiednio reagować na aktywność fizyczną, nie wprawiać w dyskomfort podczas wysiłku oraz chronić przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.  Twórcy linii ubrań Pit Bull skupiają się na mistrzach, których potrzeby mają zostać zaspokojone. Powstała w latach dziewięćdziesiątych XX wieku marka Pit Bull kieruje swoją uwagę ku profesjonalistom, którym zależy na funkcjonalności ubrań. Mają być one niezawodnym wsparciem podczas wszelkich aktywności.

Ubrania Pit Bull w super stylu

Wzory, które możemy zobaczyć na proponowanej nam odzieży są nietuzinkowe. Odwołują się do silnych, walecznych postaci. Niektóre bezpośrednio skupiają się na sportowcach, inne przedstawiają gotyckie barwy i kształty, które mogą się kojarzyć z pierwotną siłą, energią i bojowością.

Ubrania marki Pit Bull nie są dedykowane jedynie sportowcom, choć twórcy odzieży nie ukrywają, że początkowo ich produkty powstawały z myślą o mistrzach sztuk walki. Powinno to jednak podkreślać funkcjonalność ubrań, które mają wprawić każdego z użytkowników w zachwyt. Skoro spełniają one potrzeby sportowców regularnie poświęcających czas na treningi i duże obciążenie organizmu, to tym bardziej jakość ubrań nie zawiedzie użytkowników podczas ich codziennego noszenia.

Styl ma uwypuklać hardość i wyrazistość charakteru osoby, która nosi na sobie ubrania Pit Bull. Niewątpliwie wzory widoczne na proponowanych produktach są ciekawe i niepowtarzalne. Obserwując bojowe wizerunki możemy sprawić, że nasze codzienne treningi będą obfitować w nastrój pełen waleczności.

Ubrania PitBull dla pasjonatów

Niecodzienne, militarne wzory podkreślają wartość wykonywanych przez nas zadań. Spełniają nasze potrzeby, dopasowują się do ciała, które potrzebuje całkowitego komfortu podczas najtrudniejszych survivalowych przepraw i wskazują, że jesteśmy pasjonatami o ogromnej sile i pasji działania.

Dzięki szerokiemu wyborowi ubrań marki Pit Bull możemy zadecydować, które z nich będą nam najbardziej odpowiadać. Znajdziemy wśród nich odzież na chłodniejsze dni, m.in. bluzy oraz koszulki z długim rękawem. Jeżeli poszukujemy ubrań na cieplejsze dni lub treningi, to i tutaj się nie zawiedziemy. Wśród proponowanych spodenek, legginsów, koszulek, a także i toreb na pewno odkryjemy coś, co wprawi nas w zachwyt i spełni nasze oczekiwania.

Jakość ubrań marki Pit Bull

Niewątpliwie jakość noszonych przez nas ubrań jest bardzo ważna. Dlatego na zakończenie tego artykuły skupmy się jeszcze raz na odzieży, którą planujemy kupić.

Nadruki wykonane są metodą sublimacji, która zapewnia trwałość i nieścieralność wzoru. Ponadto ubrania dopasowują się anatomicznie do naszego ciała, co sprawia wrażenie, jakbyśmy mieli na sobie drugą skórę. Wprawia nas to w komfort i zapewnia długotrwałą skuteczność.

Warto również zwrócić uwagę na materiał, który pozwala skórze na oddychanie. Ponadto jest on szybkoschnący, co sprawia, że łatwo jest nam dbać o higienę.

Podsumowanie

Odzież marki Pit Bull to produkty dla sportowców i pasjonatów, którym zależy na funkcjonalności i estetyce noszonych przez nich ubrań. Doskonała jakość i kreatywne wzory podkreślają charakter i sprawiają, że każdy dzień może mieć znamiona wojowniczych działań.

Małe, poręczne urządzenie – dyktafon nadal modny i potrzebny

0
Małe, poręczne urządzenie – dyktafon nadal modny i potrzebny

Przenośne i w zasadzie kieszonkowe urządzenie, które pozwala na rejestrację dźwięku. Nie mówimy tu o zastosowaniu rodem z filmów o Agencie 007, ale o przyziemnych – rozmowie i nauce. Dyktafon zdaje się przydatnym narzędziem podczas nauki języków obcych, kiedy to możemy nagrać wypowiadane przez nas zdania, a następnie odsłuchać i sprawdzić, czy mamy poprawną wymowę. To nie wszystkie przykłady, w których dyktafon jest przydatny, ale zastanówmy się, jaki są inne?

Program magazynowy – jak wybrać?

0
Program magazynowy - jak wybrać

Prowadząc swój własny magazyn konieczne jest korzystanie z programów komputerowych, które pozwolą nam szybciej wykonywać powierzone nam obowiązki zawodowe. Zarządzanie magazynem wiąże się na przykład z koniecznością sporządzania większej ilości faktur. Ich ilość jest uzależniona oczywiście od wielkości magazynu, ilości towarów oraz liczby kontrahentów oraz dostawców. Programy komputerowe ułatwiają proces zarządzania, gwarantują też oszczędność czasu.

Przy wyborze swojego programu do magazynowania kluczową rolę powinna odgrywać przede wszystkim jego funkcjonalność. Aplikacja powinna dawać przykładowo możliwość automatycznego wystawiania faktur. Do podstawowa funkcja, którą cechuje się dobra aplikacja. Te najbardziej elastyczne programy pozwalają na wystawianie faktur w walutach obcych. Przy rozrachunkach międzynarodowych ma to ogromne znaczenie. Programy automatycznie pobierają aktualne kursy walut i na tej podstawie dokonują przeliczeń.

Programy magazynowe dają sposobność do zaprogramowania automatycznego generowania faktur. Jest opcja pożyteczna w przypadku realizowania stałych zleceń powtarzających się w regularnych odstępach czasu. Nie zachodzi wtedy potrzeba ciągłego wystawiania faktur za te same usługi.

W przypadku prowadzenia magazynu, pracownik musi mieć wgląd do tego, jak w danym momencie wyglądają stany magazynowe, czyli wiedzieć, jaki towar aktualnie znajduje się w magazynie. Jeżeli posiadamy kilka magazynów, należy wybrać taką aplikację, która daje możliwość dodawania kolejnych magazynów. Za pomocą aplikacji możliwe jest też przesuwanie towarów pomiędzy nimi, co ułatwia gospodarowanie nimi.

Aplikacje można wykorzystywać też do zabiegów promocyjnych. Jeżeli posiadamy szereg stałych klientów, za pomocą programów możemy przypisać im rabaty na określoną wysokość. Ustalenie indywidualnych cen dla danego klienta nie stanowi żadnych trudności. Ceny ustalane są błyskawicznie.

Wybór należy dokonać świadomie, ponieważ program powinien nam służyć przez długie lata. Niewskazane jest zmienianie aplikacji magazynowych co chwilę, ponieważ ich wdrażanie trwa zbyt długo.

Czym są ulgi podatkowe?

0
Czym są ulgi podatkowe?

W rozumieniu potocznym ulga podatkowa, to możliwość obniżenia zobowiązania podatkowego podatnika z określonych powodów. Do często spotykanego rozumienia ulg podatkowych, zaliczane są różnego rodzaju ulgi, zwolnienia, odliczenia, obniżki itp. Przepisy jednak określają konkretnie co jest ulgą podatkową, kto może z niej skorzystać i na jakich warunkach. Może okazać się, że standardowe rozumienie tego rodzaju pomocy, może znacząco odbiegać od brzmienia przepisów i interpretacji prawnych. By nie popełnić błędów i nie narazić się na negatywne konsekwencje, warto poznać najważniejsze zasady dotyczące ulg podatkowych i korzystania z nich.

Ulgi podatkowe – rozumienie potoczne

Biorąc pod uwagę nazwę „ulga podatkowa„, można wymienić najpopularniejsze z nich, takie jak:

– ulga na badania i rozwój,

– ulga na leki,

– ulga na sprzęt rehabilitacyjny,

– ulga na samochód,

– ulga na Internet,

– ulga prorodzinna.

Nie sama nazwa powinna jednak decydować o rozliczeniu podatnika. Przepisy określają również inne możliwości odliczeń. Różnie kształtuje się również sposób odliczenia – od podatku lub od dochodu. Samo ogólne sformułowanie „ulga” nie kwalifikuje do żadnej z grup.

Odliczenia od dochodu i podatku

Ustawodawca podzielił rodzaje pomocy, na dwie zasadnicze grupy. Jedne z nich wpływają na zobowiązanie podatkowe, poprzez odliczenia konkretnych kwot od dochodu. Inne – poprzez odliczenie od podatku.

Odliczenie od dochodu dokonuje się z zasady w przypadkach:

 • składka ZUS,
 • ulga na badanie i rozwój,
 • konto emerytalne,
 • zwrot nienależnych świadczeń,
 • ulga na leki,
 • ulga na sprzęt rehabilitacyjny,
 • ulga na samochód,
 • darowizny kościelne,
 • darowizny na organizacje społeczne,
 • zwolnienia krwiodawców,
 • ulga na Internet.

Odliczeń od podatku dokonuje się natomiast w przypadku:

 • składki zdrowotne,
 • ulga prorodzinna,
 • ulga abolicyjna.

Najpopularniejszy błąd w korzystaniu z ulg podatkowych

W każdym wypadku należy opierać się na aktualnych za dany okres rozliczeniowy ulgach podatkowych. W tym miejscu warto więc podkreślić, że np. wypełniając druk podatkowy za rok 2018, należy sprawdzić ulgi za tenże rok (2018 rok). Przygotowując swój PIT w kwietniu następnego roku (2019), wielu podatników może się pomylić i skorzystać z poprzednio obowiązujących ulg (np. w 2017 roku) lub zaciągnąć informacje o planowanych nowych ulgach za przyszły, 2019 rok. W tej kwestii kluczowym będzie więc okres rozliczeniowy, a nie data wypełnienia deklaracji podatkowej.

Podsumowanie i rekomendacje

Jak widać, powszechnie znane rozumienie słowa „ulga”, nie kwalifikuje jej do konkretnej pomocy państwa. Zgodnie z przepisami, katalog został podzielony na odliczenia od dochodu lub podatku. Ulgi oblicza się więc poprzez konkretne równania i operacje matematyczne, związane z przychodem lub dochodem – nie ważne czy dana pomoc ma w nazwie „ulgę” lub nie. Pomocą w rozwiązaniu tego typu wątpliwości mogą być specjalne programy do rozliczania PIT, które na podstawie zadawanych użytkownikom pytań, same zakwalifikują indywidualną sytuację podatnika na ulgę lub obniżenie.

Jak transportować laptopy

0
Jak transportować laptopy

Laptop to urządzenie, bez którego ciężko się obejść zarówno na co dzień, jak i w trakcie urlopu. To dzięki niemu możemy pracować, oglądać filmy, przeglądać sieć i komunikować się ze znajomymi. Nic dziwnego, że większość z nas nie rozstaje się z komputerem nawet w trakcie wyjazdów.

Jak przewieźć

Wszystkie standardowe urządzenia elektroniczne są bardzo wrażliwe. Reagują na temperaturę (zarówno niską, jak i podwyższoną), wilgoć, jak również na wstrząsy. Z tego powodu wymagają szczególnej troski w trakcie transportu. Podpowiemy jak poprawnie przewozić komputer, a także zasilacz do laptopa i inne akcesoria przydatne w trakcie pracy na urządzeniu.

Torba

Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić jest zakup odpowiedniego plecaka lub torby. Na rynku znajduje się mnóstwo modeli – uniwersalnych lub dedykowanych konkretnym urządzeniom i markom. Takie torby i plecaki posiadają komorę do przechowywania komputera, miejsce na zasilacz do laptopa, a także poboczne kieszonki umożliwiające transport innych drobiazgów. Produkowane są z mocnych i wytrzymałych materiałów, odznaczają się także solidnym szyciem. Wszystko dlatego, aby były maksymalnie wytrzymałe i zapewniały bezpieczeństwo. Torby wyposażone są we wkłady gąbkowe, które pochłaniają ewentualne wstrząsy, np. w trakcie odkładania, czy przewożenia. Wszystko to zwiększa nieco wagę toreb i plecaków, dlatego ich uchwyty posiadają specjalne wstawki, które rozkładają równomiernie nacisk podczas noszenia.

Plecak czy torba

Wybór zależy oczywiście od naszych osobistych preferencji. Jeżeli zamierzamy dłużej wędrować lub wybieramy się na uczelnię, lepszy będzie oczywiście plecak. Na spotkania formalne i biznesowe zdecydowanie bardziej polecamy eleganckie torby, które będą kojarzone z powagą i podkreślą kompetencje swojego właściciela.

Ułożenie

Kolejną kwestią, na którą musimy zwrócić uwagę to staranne ułożenie komputera. Urządzenie powinno spoczywać w torbie w taki sposób, aby było poddawane jak najmniejszym drganiom i wstrząsom. W niektórych modelach zamontowane są wewnątrz specjalne pasy, którymi możemy przypiąć komputer, zwiększając jego bezpieczeństwo. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia komponentów, np. dysku twardego lub matrycy, a także zasilacza do laptopa.

Samochód

Jeżeli poruszamy się samochodem, laptop powinien spoczywać na tylnej półce, na której będzie leżał płasko i stabilnie. Wyjątkiem są upalne dni, podczas których lepiej transportować urządzenia elektroniczne w zacienionym miejscu, np. na tylnym siedzeniu lub na podłodze.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki zasilacz do laptopa kupić, zerknij tutaj: https://www.laptopshop.pl/Wybor-zasilacz-do-laptopa-cinfo-pol-7.html

Naklejka na laptopa sposobem na ożywienie starego sprzętu

0
Naklejka na laptopa sposobem na ożywienie starego sprzętu

Twój osobisty komputer

Użytkując laptop, przyzwyczajasz się do niego. Codziennie służy Ci co najmniej przez godziną, pracując na nim, spędzasz czas w jego obecności z pewnością kilkukrotnie dłużej. Patrzysz  więc każdego dnia na klawiaturę, monitor, a po zamknięciu na obudowę laptopa. Przyznasz, że codzienny widok trochę Cię nuży, chętnie nadasz swojemu laptopowi nowego wyrazu. Jak to zrobić? Nie trzeba od razu kupować nowego komputera, wystarczy naklejka na laptop, która wydobędzie Twój indywidualizm.

Jak wygląda naklejka na laptop?

Coraz popularniejsze naklejki na przenośne komputery (https://wally.com.pl/k1212,naklejki-na-laptopa.html) , stanowią obszerną ofertę dostępnych kolorów i wzorów, którymi możemy ozdobić swój komputer. Naklejka na laptop pokrywa obudowę w części zewnętrznej, jest przyklejana w łatwy sposób i możliwa do odklejenia w każdej chwili. Naklejkę na laptop można zmieniać więc tak często, jak masz ochotę. Wspaniałe barwy, które widnieją na naklejkach, nadadzą Twojemu laptopowi zupełnie nowego efektu. Komputer stanie się przedmiotem osobistym, a jego kolorystyka dopasowana do Twojego nastroju, charakteru lub nawet… koloru skarpetek.

Jaką naklejkę wybrać?

Naklejka na laptopa będzie służyła długo, dzięki doskonałej jakości. Szybciej zechcesz ją wymienić, niż ulegnie zużyciu. Spośród dostępnych wzorów każdy znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie. Naklejka na laptopa może imitować roślinność, może przedstawiać ciekawe wzory graficzne, może prezentować zdjęcie sportowego samochodu lub pięknego, malowniczego krajobrazu. Dla miłośników sztuki, znajdą się wzory naklejek, imitujące twórczość malarzy, ceniący abstrakcję, znajdą dla siebie wiele zaskakujących form.

Czy naklejka na laptop to dobry pomysł?

Aby nadać swojemu laptopowi odrobinę świeżości, warto okleić go nietypowym wzorem. Naklejka na laptop będzie z pewnością doskonale wyglądała. Nie ma potrzeby obawiać się, czy łatwo usunąć naklejkę, gdy ta się znudzi. Usunięcie naklejki z laptopu jest bardzo łatwe. Po zdjęciu naklejki nie zostaną ślady. Personalizacja Twojego komputera to doskonałe rozwiązanie również w sytuacji, gdy wraz z laptopem, co dzień przebywasz w miejscach, gdzie jest kilka lub kilkanaście przenośnych komputerów w jednej sali. Oklejając obudowę naklejką, którą rozpoznasz z daleka, będziesz miał pewność, który komputer należy do Ciebie. Ryzyko pomyłki spadnie do minimum. Naklejka na laptop to pomysł nowoczesny i praktyczny, dlatego warto skorzystać z szerokiej oferty i wybrać naklejkę dla siebie. Naklejka na laptop to doskonały pomysł.

Jakie urządzenie do streamingu będzie najlepsze?

0
Jakie urządzenie do streamingu będzie najlepsze?

Żaden streaming nie będzie dobry jeśli nie zadbamy o odpowiedni sprzęt. Bez tego, ani jakość produkowanego materiału, ani komfort pracy nie będzie zadowalający. Musimy pamiętać, że podstawą jest zawsze odpowiedni dobór akcesoriów.

Czym jest streaming?

Streaming to bezpośrednie przekazywanie obrazu oraz dźwięku do danego odbiornika, którym zazwyczaj jest komputer lub inny elektroniczny sprzęt. W celu zapewnienia prawidłowego streamingu o wysokiej jakości będziemy potrzebować odpowiedniego sprzętu, w którego skład wchodzi:

1. Mikrofon

Urządzenie do streamingu przekazujące dźwięk, czyli mikrofon powinien być kupowany osobno. Nie używajmy mikrofonów, które zostały wbudowane w kamerę. To znacznie obniży jakość dźwięku, ponieważ słyszalne będą różne odgłosy dochodzące z zewnątrz.

Najlepszym wyborem są z reguły mikrofony pojemnościowe lub inaczej studyjne. Cieszą się one dużą popularnością oraz posiadają wiele przydatnych funkcji. Jeśli dokupimy do tego odpowiednią kartę muzyczną zapewnimy sobie wysoką jakość dźwięku.

Jeśli planujemy przede wszystkim nagrywać wokal idealne będą mikrofony dynamiczne. Kosztują one mniej niż pojemnościowe, a przy tym cechuje je znaczna odporność na wilgoć. Obecnie istnieją już mikrofony, które mają zdolność do przechwytywania dźwięku z różnych kierunków. Można dowolnie zmieniać kierunki w zależności od potrzeb. Mikrofony tego typu są jednak już znacznie droższe.

2. Karta muzyczna

Choć to na pozór nie jest niezbędne urządzenie do streamingu, to w ostateczności może okazać się bardzo przydatnym elementem. Jeśli zintegrujemy kartę z płytą główną, możemy lepiej wykorzystać potencjał, jaki drzemie w naszym sprzęcie. Dzięki temu streamingowany film nie będzie zawierał żadnych zbędnych szumów ani hałasów.

3. Kamera

Niezbędne urządzenie do streamingu, które zapewni nam obraz w wysokiej rozdzielczości HD to odpowiednia kamera. Jeśli szukamy sprzętu za przystępną cenę, możemy wykorzystać tutaj aparat cyfrowy. Musimy jednak odpowiednio przyjrzeć się parametrom technicznym sprzętu, tak aby zapewnić odpowiednią jakość obrazu. Minimalna rozdzielczość, która zapewnia optymalną jakość obrazu to 1280 x 720 p.

Nie kupujmy kamerek, które nie zostały wyposażone w interfejs USB 2.0. W przeciwnym wypadku możemy mieć problem z szybkością przesyłania danych oraz jakością.

4. Słuchawki

To urządzenie do streamingu musi zapewniać przede wszystkim wygodę oraz komfort użytkowania. Nie ma większego znaczenia czy zdecydujemy się na model zamknięty, otwarty, czy dokanałowy.

5. Urządzenie przechwytujące

To ostatni element, który będzie nam potrzebny do przekazania obrazu oraz dźwięku do komputera. Możemy wybrać z modeli wewnętrznych i zewnętrznych. Wewnętrzne są szybsze i mniej obciążają komputer. Takie urządzenie możesz znaleźć na: https://www.bemixmedia.pl/streaming-cat-1469

Akcesoria do telefonu – wygodna podróż autem

0
Akcesoria do telefonu – wygodna podróż autem

Wyjeżdżając w odległą podróż samochodem, musimy mieć świadomość spędzenia naprawdę długiego czasu za kółkiem lub w pozycji siedzącej jako pasażer. Zagrożeń czeka na nas wiele, a większość jest niestety mocno ignorowana, przez co również nie jestesmy w stanie wszystkiego zaplanować – pamiętajcie! Jeśli chcecie jechać na urlop lub szef wymaga od was wyjazdu w delegację, zawsze starajcie zabezpieczyć się na każdą ewentualność.

Co więc należy ze sobą zabrać i o co trzeba zadbać, jeśli chcemy czuć się bezpiecznie w podróży? Niemal wszystkie akcesoria można znaleźć w sklepie internetowym https://vegacom.eu, więc nie trzeba obawiać się, że niezbędne elementy w podróży, będą trudno dostępne.

Uchwyt na telefon – w dzisiejszych czasach jest niezbędny

Nie trzeba ukrywać, że jesteśmy uzależnieni od technologii i telefonów, ponieważ jeszcze kilka lat temu, jeśli ktoś nie odbierał, to prawdopodobnie był on w podróży. Dziś każdy posiada w swoim aucie uchwyt na telefon, dzięki któremu w komfortowy sposób może prowadzić rozmowy, wideokonferencje i utrzymywać stały kontakt z bliskimi. W tym momencie może pojawić się pytanie, czy to na pewno uzależnienie od telefonu, czy może jednak od interakcji z bliskimi. Otóż każdy smartfon jest wielofunkcyjnym narzędziem i może okazać się przydatny, by korzystać z nawigacji i aplikacji ostrzegających o różnych zagrożeniach znajdujących się na trasie.

Uchwyt można dostosować do każdego samochodu, więc niezależnie od tego, czy jeździsz nowym BMW, czy wysłużonym Oplem z 1990 roku, zawsze możesz mieć swój telefon pod ręką w taki sposób, by nie stanowił on dla ciebie zagrożenia i niebezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu.

Ładowarka do telefonu w każdym aucie

Wielogodzinna jazda i wykorzystanie aplikacji GPS lub programów mających na celu ostrzeżenia o korkach, lub patrolach, zazwyczaj oznaczają szybkie rozładowanie baterii w telefonie. Często jest to również trasa, która jest nudna po prostu dla pasażerów, więc szukają oni rozrywek w swoich smartfonach i również tracą baterię w mało satysfakcjonującym tempie.

Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie ładowarki są kompatybilne lub oczekiwania klientów są szczególnie wysokie, warto wybierać sprawdzonych i renomowanych producentów.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą, by podjąć decyzję o wyborze produktu dla siebie.

Humidor Liebherr ZKas 453 – profesjonalne przechowywanie cygar w domu

0
Humidor Liebherr ZKas 453 - profesjonalne przechowywanie cygar w domu

Elegancki humidor Liebherr model ZKes 453 to coś dla prawdziwych kolekcjonerów cygar. Pozwala ustawić i zachować odpowiednie warunki do przechowywania cygar, a do tego pięknie je wyeksponować.

Liebherr to niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne, które zaczynało od produkcji urządzeń technicznych, a z czasem poszerzyło swoją ofertę o sprzęt chłodniczy – lodówki, zamrażarki, szafy chłodnicze itd. Poza sprzętem chłodniczym, Liebherr produkuje i sprzedaje także maszyny budowlane, technologie transportowe, sprzęt górniczy, a nawet wyposażenie dla lotnictwa.

Przewaga dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Lodówki i zamrażarki Liebherr mają dużą przewagę nad konkurencją dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Funkcje takie jak No Frost – zamrażanie obiegowym powietrzem, szuflady Bio Fresh czy oświetlenie LED usprawniają korzystanie z lodówki oraz pozwalają dłużej przechowywać żywność z zachowaniem jej świeżości.

Liebherr produkuje także sprzęt chłodniczy do zastosowań profesjonalnych oraz stylowe chłodziarki do wina oraz humidory (urządzenia do odpowiedniego przechowywania kolekcji cygar).

Elegancki humidor Liebherr ZKes 453– dla koneserów cygar

Humidor Liebherr http://liebherr.aged.com.pl/produkty/winiarki-i-humidor/ będzie głównym bohaterem tego artykułu. Jest to specjalne urządzenie do przechowywania cygar. Każdy miłośnik tego tytoniowego wyroby wie, że aby cygara zachowały swój aromat i smak, potrzebują odpowiedniej temperatury oraz poziomu wilgotności. Humidor Liebherr to urządzenie o wielu wspaniałych funkcjach:

 • Elektroniczny panel dotykowy Touch pozwala utrzymać wybrane parametry przechowywania cygar.
 • Możliwość regulacji temperatury oraz poziomu wilgotności powietrza wewnątrz urządzenia.
 • Wnętrze wyposażone w dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji wykonane z cedru hiszpańskiego, który zapewnia idealny mikroklimat dla cygar i pozwala na ich elegancką ekspozycję.
 • Eleganckie oświetlenie LED podkreśla atrakcyjny design urządzenia.

Profesjonalne urządzenie, takie jak humidor Liebherr ZKas 453 posiada możliwość elektronicznego i automatycznego sterowania warunkami, w jakich leżakują cygara. Jeśli chcesz, aby twoja kolekcja mogła latami zachować swój aromat i smak, powinna być przechowywana w środowisku o odpowiedniej wilgotności i temperaturze.

Ekskluzywny design połączony z zaawansowaną technologią

Humidor Liebherr ZKas 453 umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie parametrów, w jakich przechowywane są cygara oraz mieć pewność, że pozostaną na ustalonym poziomie, bez odchyleń i nieprawidłowości.

 • Regulacja temperatury w zakresie od +16 do +20 st. C.
 • Regulacja wilgotności w zakresie 68-75%.
 • Zamontowany filtr FreshAir oczyszcza powietrze i filtruje je.
 • Eleganckie drzwi wykonane ze stali szlachetnej SmartSteel pięknie połyskują i są mało podatne na zadrapania czy odciski palców.

Warto dodać także, że urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenie przed dziećmi oraz zamek, które zapewniają bezpieczeństwo kolekcji cygar. Więcej na temat sprzętów marki Liebherr przeczytasz na http://liebherr.aged.com.pl/.