Adobe Substance

Substance to rodzina programów dedykowanych do wykorzystania w codziennej pracy grafików komputerowych, zajmujących się tworzeniem różnego typu danych wizualnych. Substancje 3D Collection to zestaw kilku specjalistycznych rozwiązań, dedykowanych do różnych zadań i prac. Jeśli poszukujesz kompatybilnego i syntetycznego narzędzia, które pomoże Ci się uporać z realizacją różnych projektów, wówczas Substance 3D Collection może okazać się właściwym wyborem. Poniżej przybliżamy specyfikę tego produktu. Podpowiadamy – co znajduje się w zestawie Adobe Substance 3D Collection, w jaki sposób można wykorzystać jego możliwości oraz kiedy i dlaczego jest to wybór właściwy. 

Zestaw od Adobe – Substance 3D Collection 

W jakim celu wykorzystywany jest zestaw Substance 3D Collection? Możliwości przez niego oferowane są bardzo szerokie i rozbudowane. Przede wszystkim jednak, znajduje zastosowanie w trakcie tworzenia wysoce realistycznych grafik 3D, który mają być maksymalnie zbliżone do obiektów i postaci realnych. Substance 3D radzi sobie z tym zadaniem wyjątkowo dobrze. Pozwala projektować grafiki z naciskiem na dużą szczegółowość oraz precyzję. 

Poszczególne programy i moduły wchodzące w skład Substance 3D Collection pozwalają między innymi na projektowanie wysoce realistycznych powierzchni. Możesz swobodnie modelować ich tekstury, aktywnie sprawdzając uzyskiwane w ten sposób rezultaty. Masz także możliwość pomalowania ich powierzchni, wybierając w tym celu pomiędzy wieloma dostępnymi typami pędzla. 

Substancje 3D Collection nadaje się także do przeprowadzania bardziej zaawansowanych działań na grafice 3D. Możesz projektować rozbudowane scenografie oraz zapełniać je animowanymi postaciami. Masz również możliwość korzystania z własnych materiałów graficznych, przygotowanych już wcześniej. Rozmaite aplikacje wchodzące w skład kolekcji Substance 3D służą Ci pomocą w trakcie pracy nad realizacją różnych projektów. 

Substance 3D Collection – warunki i sposób użytkowania

Dużym ułatwieniem płynącym z Substance 3D Collection jest fakt, że nadaje się do wykorzystania w różnych mediach. Tworzone grafiki i animacje 3D możesz testować – poprzez ich użycie w internecie bądź w rozszerzonej rzeczywistości. Wbrew pozorom, korzystanie z Substance 3D nie jest szczególnie trudne. Nadaje się do wykorzystania zarówno przez zaawansowanych grafików i projektantów, jak i przez osoby stawiające swoje pierwsze kroki w tej branży. 

Substance 3D Collection możesz zakupić w postaci odnawialnej subskrypcji, udzielanej na okres pełnego roku. W zależności od wybranego przez Ciebie zestawu, w skład Substance 3D Collection mogą wchodzić różne aplikacje oraz zasoby. 

Polecamy między innymi skorzystanie z oferty zawierającej dostęp do Substance 3D Assets, czyli rozbudowanego banku różnych gotowych treści graficznych oraz rozwiązań projektowych. W bibliotece Substance 3D Assets znajdują się materiały, tekstury, modele, światła oraz liczne inne elementy, przygotowane przez artystów i grafików z całego świata, z których możesz swobodnie korzystać, tworząc mniej i bardziej rozbudowane animacje 3D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here