Telefon biznesowy

Telefony ze składanym ekranem, takie jak Samsung Galaxy Z Fold3 5G, są na rynku już od jakiegoś czasu, jednak w dalszym ciągu stanowią one pewnego rodzaju nowinkę. Czy dla kogoś, kogo interesuje telefon biznesowy, takie urządzenie będzie dobrym rozwiązaniem? Naszym zdaniem – jak najbardziej i właśnie dlatego w dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jak smartfon z rysikiem i składanym ekranem może nam pomóc w codziennych obowiązkach.

Telefon biznesowy? Samsung Galaxy Z Fold3 5G!

Nowy model marki Samsung, czyli Samsung Galaxy Z Fold3 5G, to telefon biznesowy, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych smartfonów dostępnych na rynku. Jego największym wyróżnikiem jest oczywiście składany ekran – ten telefon możemy złożyć podobnie do książki czy gazety, co znacznie ułatwi nam jego przenoszenie.

O nietypowym ekranie w tym urządzeniu zdążymy jeszcze trochę powiedzieć, więc teraz warto zwrócić uwagę na kolejną rzecz, która sprawia, że Samsung Galaxy Z Fold3 5G to nietypowe urządzenie. Chodzi tutaj o rysik S Pen, gdyż Fold3 to nie tylko smartfon ze składanym ekranem, ale także smartfon z rysikiem.

Smartfon z rysikiem jako telefon biznesowy

Pierwsze skojarzenia wielu z nas z hasłem telefon biznesowy pewnie skoncentrują się wokół specjalnego rysika, za pomocą którego użytkownik korzysta ze swojego smartfona. Ten trop myślowy wynika zapewne ze skojarzeniem z palmtopami, które były niegdyś popularne wśród wielu przedsiębiorców. Jednakże od tamtego czasu minęło już wiele lat, natomiast nowoczesny smartfon z rysikiem to bardziej zaawansowane urządzenie niż jakikolwiek palmtop i zdecydowanie od niego użyteczniejsze w codziennych obowiązkach.

Rysik S Pen w Samsungu Galaxy Z Fold3 5G to nie tylko proste urządzenie do wskazywania ikon na ekranie. Za jego pomocą możemy wykonywać wiele różnych zadań, które byłyby niemożliwe w przypadku innych telefonów. Przykładem może być tutaj odczytywanie pisma ręcznego i przekształcanie go na pismo maszynowe, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco robić notatki podczas różnych konferencji i spotkań biznesowych, bez obaw o ich czytelność. Rysika możemy użyć także do konfiguracji różnych funkcji naszego telefonu i sterowanie nimi, co pozwoli nam na ogromne możliwości personalizacji i płynącą z tego wygodę.

Dlaczego składany telefon biznesowy to dobry pomysł?

Czy telefon biznesowy ze składanym ekranem to dobry pomysł? Zdecydowanie tak i wynika to z kilku kwestii. Przede wszystkim jego używanie jest niezwykle komfortowe. W dowolnym momencie możemy go złożyć i zredukować jego wymiary, co sprawi, że bez najmniejszych problemów będziemy mogli zabrać go ze sobą właściwie wszędzie.

Po drugie – nie warto nie doceniać tego, jakie wrażenie na naszych kontrahentach może zrobić takie urządzenie. Podobnie jak elegancki zegarek czy odpowiedni strój, telefon może być elementem budowy naszego wizerunku. Samsung Galaxy Z Fold3 5G zdecydowanie sprawdzi się w tej roli, gdyż jego nietypowy kształt z całą pewnością przyciągnie wzrok każdego, przy kim będziemy go używać.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here