Sprawdź jak obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Axence  nVison 9 – wykorzystaj efektywniej swoje zasoby IT

Axence nVision 9 to zestaw narzędzi do monitorowania i kontroli zasobów IT wykorzystywanych w małych i średnich firmach. Narzędzie  znacząco poprawią efektywność wykorzystania  zasobów IT, a wdrożenie takiego systemu jest nieodłącznym element sprawnego funkcjonowania większości organizacji.

Moduły Axence nVision wpłyną również na zwiększenie bezpieczeństwa w kwestii ochrony cennych danych, których wyciek może doprowadzić do ogromnych strat finansowych i narażenia na szwank reputacji organizacji.

nVison było wielokrotnie nagradzane w prasie fachowej, m.in. w magazynie IT PROFESSIONAL oraz, zostało uznane za rozwiązanie roku w prestiżowym konkursie CEE Microsoft.

Za samym systemem nVision stoi polski producent Axence, co gwarantuje świetną pomoc techniczną, a także wieloletnie doświadczenie. Firma szczyci się setkami instalacji w wielu krajach. W Polsce technologii nVision zaufały między innymi Polski Tytoń, Phoenix Contact i setki mniejszych firm i instytucji.

Ważną cechą programu jest jego prosta obsługa – producent dostosował poziom funkcjonalności i komplikacji systemu do umiejętności początkujących administratorów, oraz informatyków, którzy nie mogą poświęcić 100% swojego czasu zagadnieniom IT. Dzięki temu z nVision poradzi sobie praktycznie każdy, kto posiada wiedzę informatyczną na poziomie administratora początkującego.   

Istotną cechą systemu firmy Axence jest skalowalność, dlatego moduły nVison sprawdzą się zarówno, gdy posiadamy kilka komputerów w organizacji, a także gdy mamy tysiące aktywnych agentów.

Po wdrożeniu systemu Axence możemy liczyć na natychmiastowe korzyści:

  • Oszczędność zasobów ludzkich, dzięki systemowi do zarządzania zgłoszeniami do pomocy technicznej (rozbudowany moduł helpdesk), a także systemowi  do monitoringu sieci, który pozwoli nam szybciej zdiagnozować usterki.
  • Lepsze wykorzystanie zasobów w organizacji, przy pomocy identyfikacji niewykorzystanych licencji, kontroli ilości wydruku.
  • Efektywniejsze procesy biznesowe i większe bezpieczeństwo, wraz z modułem monitoringu sieci.

Ważna zmiana w ustawodawstwie unijnym, obejmująca wszystkie firmy i instytucje w Polsce:

nVision z modułem Data Guard daje nam możliwość zrealizowania wchodzących, nowych dyrektyw Unii Europejskiej, w zakresie ochrony i kontroli danych osobowych, które nakładają nowe obowiązki na każdego administratora bazy danych.

Informacje na temat wszystkich funkcjonalności modułów można znaleźć na stronie:

http://www.vida.pl/zdalna-kontrola-i-zarzadzanie/axence-nvision—kontrola-pracownikow-i-monitoring-sieci

Specjalna oferta:

Teraz podstawowy moduł monitoring jest zupełnie za darmo, a pozostałe 4 moduły można przetestować, również darmo, bez limitu czasowego, na 10 stacjach roboczych. Dzięki temu, łatwo sprawdzimy najważniejsze funkcjonalności, jakich potrzebujemy w naszej organizacji.

Oczywiście, jeśli zdecydujemy się na większą ilość licencji, w każdej chwili możemy zamówić potrzebną ilość licencji komercyjnych. System nVsion jest oferowany w formie licencji wieczystej z rocznym wsparciem technicznym i prawem do pobierania aktualizacji.

Opracowanie: vida.pl [ autoryzowany przedstawiciel ESET – nod32sklep.pl ]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here