Chcesz szybko uzupełnić swoje fundusze w portfelu PlayStation Network? Nie musisz wcale korzystać z karty kredytowej. Teraz gracze mają do dyspozycji kilka sposobów na doładowanie swojego konta i kupowanie gier on-line. Co więcej, można zrobić to jeszcze taniej niż w sklepie PlayStation. Jak? Sprawdź już teraz!

Doładowanie PlayStation Network (PSN) pozwala na uzyskanie funduszy w portfelu PSN. Pieniądze te możemy wydać na pełne wersje gier, dodatki do gier, muzykę, motywy, awatary i wiele innych treści dostępnych na PS4, PS3 oraz PS Vita.

Jeśli nie mamy karty kredytowej, skorzystanie z karty prepaid PSN jest najlepszym rozwiązaniem, z którego korzysta wielu graczy również w Polsce. Gdzie możemy kupić kartę prepaid do PlayStation Network?

Kartę kupisz on-line i w sklepach

Karty w formie fizycznej możemy zakupić w różnych sklepach, na przykład w hipermarketach, w sklepach z elektroniką, w sklepach z grami, a nawet w salonach prasowych. Wybieramy kartę w odpowiadającym nam nominale i płacimy za nią – gotówką albo kartą.

Jednak możemy także skorzystać z innej opcji na zakup doładowania bez karty kredytowej. To różne serwisy i sklepy on-line, które również sprzedają kody. Możemy znaleźć je między innymi na serwisach specjalizujących się w sprzedaży doładowań, możemy też kupić je w popularnych sklepach on-line sprzedających gry i elektronikę. Także są one dostępne na portalach aukcyjnych. Za kod możemy wtedy zapłacić zwykłym przelewem, szybkim przelewem, kartą.

Jeśli chcemy doładować konto, po prostu logujemy się na swoje konto, przechodzimy do sklepu, wybieramy odpowiednią opcję „Realizacja kodów” i wpisujemy kod. Nasze konto jest doładowane.

Jak kupować karty prepaid PSN taniej?

Doładowanie konta PSN możemy zakupić w kilku nominałach – 50 złotych, 100 złotych oraz 200 złotych. Możemy jednak kupić je taniej, na przykład za 90 złotych otrzymać doładowanie 100 złotych.

Warto przede wszystkim szukać promocji w serwisach internetowych oferujących doładowania. Możemy zaoszczędzić nawet do 20% na naszym zakupie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here