Pozycjonowanie stron w dobrej agencji to cały pakiet usług

Pewnie nieraz spotkałeś się z wyrażeniem typu „pozycjonowanie stron Warszawa” lub „reklama adwords Warszawa”. O co chodzi? Dlaczego akurat Warszawa? Otóż fraza ta została użyta w celu wypromowania w Google usług pozycjonujących interaktywnej agencji warszawskiej.

Na czym polega pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie zwiększa widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Z wyszukiwarki Google miesięcznie korzystają miliony internautów. Dowodzi to temu, że prowadząc biznes, szczególnie biznes internetowy, należy zadbać, aby użytkownicy znaleźli witrynę firmy w wynikach wyszukiwania. Nie mówiąc już o tym, że taką witrynę prezentującą usługi czy produkty należy w ogóle posiadać.

Ciekawostka – pozycjonowanie często opiera się na technikach nie w pełni zgodnych z zaleceniami wyszukiwarek. Mimo to jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji w internecie.

Co to są wyniki wyszukiwania?

Wpisując w wyszukiwarkę takie hasła jak „pozycjonowanie stron Warszawa” czy „pozycjonowanie stron cennik” otrzymujesz pod okienkiem wyszukiwania listę stron najlepiej pasujących do tych haseł. Z pozoru mogłoby się wydawać, że ranking stron jest ustalany od najlepszych do najgorszych. To tylko pozory, bowiem najwyżej w wyszukiwaniach są po prostu te strony, które najefektywniej promują się w Google. Z drugiej strony firmy mające najlepsze wyniki w działaniach promocyjnych możemy uznać za najbardziej profesjonalne, skoro tak dobrze potrafią zadbać o swoje interesy, o swój wizerunek w sieci.

Z kolei strony znajdujące się w wynikach wyszukiwania na szarym końcu mogą mieć niewiele pieniędzy na działania promocyjne. Być może są to firmy początkujące albo o niewielkich dochodach, czyli niezbyt rozchwytywane przez klientów. Dlatego pozycja w wynikach wyszukiwania mówi wiele o danej firmie.

Ciekawostka – pierwsze trzy wyniki wyszukiwania są to wyniki płatne, za które można zapłacić korzystając z usługi „reklama adwords Warszawa”. Na przykład odpowiedzią na frazę „pozycjonowanie stron cennik” będzie wyświetlenie podstrony z kosztami usługi trzech agencji interaktywnych, które opłaciły płatną usługę pozycjonowania, mającą tę na przykład zaletę, że można dopasować wyniki wyszukiwania do wieku czy też wyświetlać reklamę tylko w określonych porach dnia.

Inną ciekawostką jest to, że znajdując się na przykład w Warszawie otrzymasz taki sam efekt wpisując w Google hasło „pozycjonowanie stron Warszawa” jak wpisując zwykłą frazę „pozycjonowanie stron”, gdyż wyszukiwarka obecnie sama potrafi rozpoznać Twoją lokalizacje i dobrać do niej wyniki wyszukiwania. Faktem jest też to, że wpisując bardziej sprecyzowaną frazę typu „pozycjonowanie stron Warszawa” otrzymasz dokładniejsze dane. Otrzymasz na przykład adresy firm czy numery telefonów.

Co można otrzymać w pakiecie wraz z pozycjonowaniem?

Firma taka jak BLUMO oferuje wszelkie usługi, które służą do zwiększenia widoczności witryny w wyszukiwarkach. Oferuje kompleksowość. Proponuje nie tylko pozycjonowanie, ale również:

  • optymalizację SEO poprawiającą stronę internetową w taki sposób, aby pokochały ją wyszukiwarki. Aby strona była jak najbardziej treściwa, merytoryczna i atrakcyjna.

  • reklamę witryny na portalach, forach, branżowych serwisach.

  • reklamę w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram czy Google plus.

  • reklamę adwords Warszawa

  • pomoc w redagowaniu i uzupełnianiu witryny internetowej

  • pomoc techniczną w przypadku problemów z pocztą, serwerami, domenami

  • pomoc w przypadku innych nieprzewidzianych problemów związanych z funkcjonalnością witryny czy grafiką

  • doradztwo w działaniach reklamowo-interaktywnych

  • pozycjonowanie stron cennik – bardzo korzystną cenę w stosunku do wysokiej jakości usług

  • profesjonalizm – powierzając los swojej witryny w ręce profesjonalnej firmy zyskujesz lepsze efekty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here