Programy do wystawiania faktur online – ile kosztują

Przygotowywanie faktur VAT i innych typów faktur w nowoczesnych programach nie musi być związane z wysokimi wydatkami. Ile trzeba zapłacić za korzystanie z oprogramowania do wystawiania faktur online?

Programy przeznaczone do fakturowania przez internet cieszą się teraz coraz większym zainteresowaniem. Dzięki nim można wystawiać faktury online na dowolnym komputerze i w każdym miejscu – wystarczy dostęp do internetu. Wypisywanie dokumentów w takim oprogramowaniu jest bardzo łatwe. Jest ono proste, intuicyjne w obsłudze, często oferuje przy tym szeroką gamę funkcji do wyboru, by prowadzenie firmy było jeszcze łatwiejsze.

Wobec tego, jak opłaca się dostęp do takiego oprogramowania? Ile kosztuje fakturowanie online? Jaki program do wystawiania faktur online wybrać, aby zapłacić jak najmniej?

Programy, za pomocą których wystawiać można faktury przez internet, opłacane są w formie okresowego abonamentu. Oznacza to, że klient wykupuje dostęp na określony czas, na przykład na 1 miesiąc, 6 miesięcy czy na cały rok. Wobec tego nie trzeba od razu przeznaczać na ten cel sporej sumy – to korzystna cenowo propozycja także dla nowych firm.

Średnie koszty za dostęp do oprogramowania fakturującego przez internet to około 10-15 złotych miesięcznie. Można jednak płacić za nie znacznie mniej. Przede wszystkim warto szukać promocji. Przykładowo, program do fakturowania wfirma.pl jest często dostępny w promocyjnej cenie 2 złotych zamiast 10 złotych na miesiąc. Także wybranie dłuższego abonamentu pozwala na obniżenie ceny fakturowania.

Aby znaleźć najlepsze oprogramowanie do fakturowania online, warto sprawdzić różne propozycje. Należy przy tym wziąć pod uwagę nie tylko samą cenę, ale też oferowane przez program funkcje.

Teraz programy fakturujące online można testować bez żadnych opłat. Wiele serwisów pozwala na darmowe fakturowanie nawet przez okres 1 miesiąca, aby zapoznać się bliżej z ich funkcjonalnościami. Następnie użytkownik może wykupić płatny dostęp lub po prostu może zrezygnować i sprawdzić inne oprogramowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here