QLED Q9F – poznaj magię bezramkowej konstrukcji

Duży ekran, wyraziste kolory i doskonały kontrast to cechy definiujące najnowsze telewizory marki Samsung. W trosce o zadowolenie klientów producent poszedł jednak krok dalej i oprócz nieskazitelnej jakości obrazu zadbał o unikalny design.

Najlepszy telewizor Samsung – rozwiązania przyszłości

Samsung Q9F to czołowy reprezentant serii QLED TV. Jako najbardziej zaawansowany reprezentant tej rodziny oferuje nieznane dotąd funkcje i pozwala dostrzec najdrobniejsze szczegóły wyświetlanego obrazu. QLED Q9F zapewnia najwyższą jakość w każdych warunkach. Dzięki bezpośredniemu podświetleniu matrycy z wielostrefowym wygaszaniem czerń jest jeszcze głębsza, a kontrast mocniej uwydatniony. Innowacyjna technologia Ultra Black Elite sprawia, że kolory są idealnie odwzorowane nawet przy zmianie kąta oglądania.
Wisienką na torcie jest unikatowy wygląd telewizora, który przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnego stylu.

Co odróżnia najlepszy telewizor Samsung od innych telewizorów?

Nadrzędną ideą przyświecającą projektantom serii QLED TV było wyeliminowanie elementów, które rozpraszają uwagę widza i tworzą wrażenie chaosu. Aby maksymalnie uprościć konstrukcję Q9, designerzy zrezygnowali z dużej liczby kabli na rzecz jednego niewidocznego przewodu zasilającego oraz modułu One Connect, dzięki któremu można połączyć się z innymi urządzeniami dedykowanymi.
Kolejną innowacją, absolutnymi hitem na rynku RTV, jest bezramkowa konstrukcja telewizora. Projektanci, chcąc rozwiązać problem czarnej „plamy” na ścianie, umożliwili odbiorcom „wtopienie” telewizora w ścianę. Smart Things w Q9F pozwala zaprojektować wygląd ekranu telewizora już po jego wyłączeniu. Wystarczy zrobić zdjęcie ściany, wysłać je do QLED TV, a następnie wyłączyć telewizor. Ekran zleje się z tłem, dzięki czemu telewizor będzie niemal niewidoczny. Rama Q9F jest tak subtelna i nierzucająca się w oczy, że odbiorca nie widzi różnic między ścianą a ekranem telewizora.

Smart Things to łącznik między telewizorem a innymi domowymi urządzeniami. Po jednorazowej konfiguracji za pomocą aplikacji telewizor i smartfon są ze sobą połączone i płynnie współpracują. Wystarczy poświęcić chwilę, aby w późniejszym czasie uruchamiać dedykowane funkcje z poziomu urządzenia mobilnego. To szybkie i bardzo wygodne rozwiązanie.

Smart Things w twoim domu

Nowoczesne telewizory od Samsunga to okno na świat. Po wyłączeniu ekranu nadal możemy korzystać z ich funkcjonalności. Jedną z ciekawszych własności telewizorów jest opcja wyświetlania godziny, temperatury, najnowszych wiadomości czy informacji o korkach drogowych.
Aby urozmaicić wygląd ściany, można także skorzystać z możliwości wyświetlania zdjęć. Wszystkie obrazy i tekst są czytelne i podświetlone, co zapewnia stały dostęp do informacji przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.

Telewizory Samsunga to okno na świat. Dzięki nim możemy odmienić nasz sposób myślenia o nowoczesnych gadżetach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here