Humidor Liebherr ZKas 453 - profesjonalne przechowywanie cygar w domu

Elegancki humidor Liebherr model ZKes 453 to coś dla prawdziwych kolekcjonerów cygar. Pozwala ustawić i zachować odpowiednie warunki do przechowywania cygar, a do tego pięknie je wyeksponować.

Liebherr to niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne, które zaczynało od produkcji urządzeń technicznych, a z czasem poszerzyło swoją ofertę o sprzęt chłodniczy – lodówki, zamrażarki, szafy chłodnicze itd. Poza sprzętem chłodniczym, Liebherr produkuje i sprzedaje także maszyny budowlane, technologie transportowe, sprzęt górniczy, a nawet wyposażenie dla lotnictwa.

Przewaga dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Lodówki i zamrażarki Liebherr mają dużą przewagę nad konkurencją dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Funkcje takie jak No Frost – zamrażanie obiegowym powietrzem, szuflady Bio Fresh czy oświetlenie LED usprawniają korzystanie z lodówki oraz pozwalają dłużej przechowywać żywność z zachowaniem jej świeżości.

Liebherr produkuje także sprzęt chłodniczy do zastosowań profesjonalnych oraz stylowe chłodziarki do wina oraz humidory (urządzenia do odpowiedniego przechowywania kolekcji cygar).

Elegancki humidor Liebherr ZKes 453– dla koneserów cygar

Humidor Liebherr http://liebherr.aged.com.pl/produkty/winiarki-i-humidor/ będzie głównym bohaterem tego artykułu. Jest to specjalne urządzenie do przechowywania cygar. Każdy miłośnik tego tytoniowego wyroby wie, że aby cygara zachowały swój aromat i smak, potrzebują odpowiedniej temperatury oraz poziomu wilgotności. Humidor Liebherr to urządzenie o wielu wspaniałych funkcjach:

  • Elektroniczny panel dotykowy Touch pozwala utrzymać wybrane parametry przechowywania cygar.
  • Możliwość regulacji temperatury oraz poziomu wilgotności powietrza wewnątrz urządzenia.
  • Wnętrze wyposażone w dwie półki oraz dwie kasetki do prezentacji wykonane z cedru hiszpańskiego, który zapewnia idealny mikroklimat dla cygar i pozwala na ich elegancką ekspozycję.
  • Eleganckie oświetlenie LED podkreśla atrakcyjny design urządzenia.

Profesjonalne urządzenie, takie jak humidor Liebherr ZKas 453 posiada możliwość elektronicznego i automatycznego sterowania warunkami, w jakich leżakują cygara. Jeśli chcesz, aby twoja kolekcja mogła latami zachować swój aromat i smak, powinna być przechowywana w środowisku o odpowiedniej wilgotności i temperaturze.

Ekskluzywny design połączony z zaawansowaną technologią

Humidor Liebherr ZKas 453 umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie parametrów, w jakich przechowywane są cygara oraz mieć pewność, że pozostaną na ustalonym poziomie, bez odchyleń i nieprawidłowości.

  • Regulacja temperatury w zakresie od +16 do +20 st. C.
  • Regulacja wilgotności w zakresie 68-75%.
  • Zamontowany filtr FreshAir oczyszcza powietrze i filtruje je.
  • Eleganckie drzwi wykonane ze stali szlachetnej SmartSteel pięknie połyskują i są mało podatne na zadrapania czy odciski palców.

Warto dodać także, że urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenie przed dziećmi oraz zamek, które zapewniają bezpieczeństwo kolekcji cygar. Więcej na temat sprzętów marki Liebherr przeczytasz na http://liebherr.aged.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here