zegarki Q&Q

Coraz częściej w ofertach współczesnych producentów zegarków naręcznych, zwłaszcza modeli dedykowanych płci pięknej, pojawiają się tzw. zegarki biżuteryjne. Doskonałym przykładem tego typu produktów są zegarki Q&Q, japońskiej marki, która od 1978 roku należy do międzynarodowego koncernu Citizen. Co wyróżnia tego typu gadżety? Czy rzeczywiście są one rodzajem biżuterii, a może zwyczajnie mają za zadanie ją jedynie imitować?

Eleganckie zegarki z metalowymi bransoletkami

Jednym z podstawowych wyróżników biżuteryjnych zegarków Q&Q są metalowe bransolety, najczęściej oferowane w kolorach jednoznacznie kojarzących się z przepychem i bogactwem – złotym, platynowym lub srebrnym. Oczywiście tego typu bransolety nie są produkowane z metali szlachetnych, a jedynie ze stali nierdzewnej, której nadaje się pożądane przez klientki kolory. Metalowe bransolety przybierają różnorodne kształty, często składają się z wielu drobnych elementów połączonych ze sobą w niezwykle efektowny sposób, co bez wątpienia wpływa na zwiększenie poziomu ich dekoracyjności. Biżuteryjne zegarki Q&Q co prawda nie są produkowane z metali szlachetnych, ale wciąż prezentuje się niezwykle elegancko, trafnie dopełniając wiele wyjściowych, damskich stylizacji.

Zegarki z cyrkoniami

Koperty najlepszej jakości zegarków biżuteryjnych damskich bardzo często wysadzane są kamieniami szlachetnymi. Niestety ich cena jest tak wysoka, że niewiele kobiet może pozwolić sobie na zakup tego typu ozdoby. Doskonałą alternatywą są dla nich biżuteryjne zegarki Q&Q o kopertach stalowych dekorowanych cyrkoniami, czyli syntetycznymi kamieniami bezbarwnymi, które mają za zadanie imitować drobne diamenty. Dekorowane w ten sposób zegarki prezentują się niezwykle okazale, stając się atrakcyjną ozdobą dopełniającą pozostałe elementy damskiej biżuterii – kolczyki, łańcuszek czy pierścionki. Wśród biżuteryjnych zegarków Q&Q znaleźć można również modele pozbawione cyrkonii, których miejsce zajmują drobne, stalowe guzki dekorujące kopertę, bransoletę lub tarczę. To rozwiązanie równie eleganckie, ale trwalsze, dedykowane kobietom preferującym ozdoby bardziej praktyczne, w mniejszym stopniu narażone na przypadkowe uszkodzenia.

Tworzone we współpracy z jubilerami, klasyczne zegarki biżuteryjne ze złotymi, srebrnymi lub platynowymi kopertami, pozłacanymi lub srebrnymi bransoletkami oraz kamieniami szlachetnymi nie wyczerpują tej specyficznej kategorii produktów. W sprzedaży znajdziesz również tańsze odpowiedniki tego typu ozdób, czego dobrym przykładem są różne modele damskich zegarków Q&Q. To przedmioty w kolorach imitujących metale szlachetne, z metalowymi bransoletkami i cyrkoniami zdobiącymi ich tarcze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here