Wymiana baterii w iPhone X

Polegasz na telefonie komórkowym w ogromnej liczbie rzeczy, od strumieniowego przesyłania muzyki, po dostarczanie wskazówek podczas jazdy w nowe miejsce. Możliwość zasilania wszystkich tych aplikacji pochodzi z baterii litowo-jonowej telefonu. Baterie litowe upychają dużo energii w małym, lekkim urządzeniu, dając Ci możliwość uruchamiania różnych aplikacji. Niestety, podobnie jak wszystkie baterie, typy litowo-jonowe nie trwają wiecznie, a typowa żywotność wynosi około dwóch do trzech lat lub około 300-500 cykli ładowania. Oto kilka znaków ostrzegawczych, że bateria telefonu komórkowego zaczyna się wyczerpywać, a także pomocne wskazówki, jak sprawdzić stan baterii telefonu komórkowego.

Wymiana baterii w iPhone X – najważniejsze kwestie

Wymiana baterii w iPhone X czasami może okazać się niezbędna (sprawdź na https://flixapple.com/wymiana-baterii-iphone-x/). W tym celu może zdecydowanie pomóc serwis. Niestety, nie wszystkie inne telefony mają wbudowany sposób sprawdzania stanu baterii, chociaż zapewniają listę aplikacji, które zużyły najwięcej energii od ostatniego pełnego naładowania. Chociaż nie pomoże to w sprawdzeniu aktualnej wydajności baterii, jest to przydatny sposób śledzenia zużycia energii w celu uzyskania jak największej żywotności ze zdrowej baterii. Ważne jest, aby pamiętać, że większość baterii telefonów komórkowych nie przypomina baterii alkalicznych znajdujących się w latarce lub pilocie; nie możesz po prostu wyskoczyć, aby je zastąpić. Jeśli nie wiesz dokładnie, co robisz, najlepiej skorzystać z usług profesjonalisty. W przeciwnym razie prawdopodobnie uszkodzisz telefon.  Nawet po powrocie do sklepu Apple w poszukiwaniu nowej baterii, pracownicy Apple powiedzieli, że słaba żywotność baterii była spowodowana aplikacjami działającymi w tle i powiedzieli klientom, aby odinstalowali i ponownie zainstalowali swoje aplikacje, aby działały wydajniej z aktualizacjami iOS. Według pracowników funkcja stanu baterii zgłosiła, że nie ma nic złego w baterii.

Więcej o iPhone X sprawdzisz na stronie: https://flixapple.com/model/iphone-x/

O tym warto pamiętać!

Głównym zarzutem było to, że Apple nie wziął pod uwagę doświadczenia użytkownika i że Geniusze Apple nie byli w stanie znaleźć przyczyny problemów. Przez cały czas mówili, że miną tygodnie, zanim wymiana baterii będzie dostępna. Mówiąc najprościej, Apple zarabia zdecydowaną większość swoich przychodów, sprzedając nowe urządzenia. A od 2014 roku nowsze modele iPhone’a tak naprawdę nie oferują dużej zachęty do aktualizacji. Z wyjątkiem iPhone’a X, który wielu klientów uważa za wygórowany kosztowo, nie nastąpiły żadne poważne zmiany w projekcie, a wydajność również nie została znacznie ulepszona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here