Dodatki, które ocieplą Twoje wnętrze

0
914

W wielu domach, w których wszystko wydaje się dopięte na ostatni guzik, goszczą różnego rodzaju akcesoria. Jednymi z nich są świece. Na rynku dostępne jest mnóstwo świec tworzonych z przeróżnych materiałów, a ponadto w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemu z wybraniem odpowiedniego wariantu do naszego wnętrza. Oprócz efektu spójności i dopełnienia wystroju naszego domu dobrze dobrane świece zapachowe mają właściwości aromaterapeutyczne. W zależności od zapachu, który nam odpowiada, dzięki świecom możemy poczuć się zrelaksowani, odstresowani, pobudzeni, czy maksymalnie skupieni. Bardzo istotne jest jednak to, aby wybierać naturalne produkty, które nie będą szkodliwe dla naszego zdrowia.

Naturalne świece w niebanalnym wydaniu.

Najbardziej powszechną i popularną wersją klasycznej świecy, jest ta, zrobiona z parafiny. Nie jest to jednak wybór, na który warto się zdecydować, ponieważ badania potwierdziły szkodliwy wpływ parafiny na nasze zdrowie. Toksyczne środki, które uwalniają się podczas ich spalania, mogą prowadzić do takich schorzeń jak astma, czy nowotwory. Nikt jednak nie chciałby zrezygnować z klimatu, który tworzą świece w naszych domach. Dlatego właśnie coraz częściej można natknąć się na świece z wosku pszczelego, czy też sojowe. Jest to o wiele zdrowsza i bardziej naturalna alternatywa, dla dobrze znanej wszystkim parafiny. Korzystanie z produktów, które powstały w zgodzie z naturą, niewątpliwie przyniesie większą satysfakcję i ukojenie niż wybieranie tych szkodliwych i nieekologicznych. Naturalne świece, które znajdziemy na stronie internetowej https://www.magicmug.pl/pl/64-swiece powstały w duchu ekologii, przy wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych oraz soi. Oprócz świec zapachowych znajdziemy tam także świece ozdobne, czy świece z wosku pszczelego.

Jak zapewnić sobie prawdziwy wieczorny relaks?

Nie od dziś wiadomo, że nic nie odpręża tak, jak gorąca kąpiel. Jeśli dodamy do niej sól, czy kulę do kąpieli, a dookoła rozpalimy świece lub kadzidła – z pewnością poczujemy się zrelaksowani i rozluźnieni. Wszystko możemy zwieńczyć ulubioną, kojącą muzyką, serwując tym samym prawdziwy reset wszystkim swoim zmysłom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here