Przegląd głośników bluetooth

Obecnie na rynku możemy znaleźć już dzisiaj całkiem sporo najróżniejszych głośników Bluetooth, które dodatkowo są na tyle poręczne i praktyczne, że bez problemy dają się przenosić i na przykład mieszczą się w plecaku. Jest to bardzo praktyczna opcja nie tylko na komputer, ale na wszelkie wycieczki, ale dlatego też tym bardziej warto zastanowić się jaki konkretny model głośnika wybrać.

JBL
Jedna z propozycji pochodzi od znanej oraz renomowanej firmy JBL, czyli po prostu JBL Pulse 2. Jest to już druga odsłona produktu, który stał się już wręcz klasyką na rynku głośników Bluetooth. JBL Pulse 2 to dwa głośniki po 45 mm, akumulator o pojemności bagatela 6000 mAh oraz bateria działająca bez przerwy nawet przez 10 h. Poza tym wyposażony jest w ekran z diod LED rozświetlających się w rytm puszczanej przez nas muzyki. Głośnik jest odporny na wodę i dość lekki (0,8 kg). Jego cena wynosi 799 zł.

Denon
Firma Denon również stworzyła swoją propozycję tego typu głośnika, nazwaną Denon Envaya Mini. Średnica dwóch głośników to 40 mm, ale są one też wspomagane przez jeden pasywny głośnik basowy o rozmiarach 40 na 83 mm, co razem daje całkiem potężne brzmienie jak na tak małe urządzenie. Głośnik ma poza tym baterię, która pozwala mu na prace do 10 h. Można dostać go na rynku już za 469 zł.

Harman/Kardon
Bardzo małe, kompaktowe są głośniki Harman/Kardon Esquire Mini, które mimo swoich niewielkich gabarytów zapewniają dobrej jakości dźwięk, którego można słuchać go bez przerwy maksymalnie przez 8 h. Dodatkowo urządzenie to ma bardzo ciekawy design, łączący ze sobą aluminium wraz ze skórą, a nawet ceramiką. Głośnik można kupić już za 450 zł.

Klipsch
Jest jeszcze marka Klipsch, która proponuje swoim klientom głośniki typu Klipsch Groove. Jak sama nazwa wskazuje są to urządzenia idealnie nadające się do konkretnego, gitarowego rodzaju muzyki, a więc metalu, groove metalu. Urządzenie jest niewielkie, dosyć lekkie (ok 1 kg), ale jest to głośnik aż 75 mm z zasilaczem. Dostępny jest od 699 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here